Jump to content
Sign in to follow this  
Vitalicus

Raport săptămânal, 5 august

Recommended Posts

În această săptămână au existat unele îmbunătățiri în echipă. Minunat, suntem încantați să spunem că în fiecare luna am primit pe cineva în echipă pentru a ajuta Worldcoin și "dezvoltarea globală".

Worldcoin Rusia

Shveicar a acceptat o invitație de a deveni reprezentantul rus și a tradus cu amabilitate rapoartele, precum și ramificarea pe forumurile Bitcoin rusești. Avem acum 4 reprezentanți ai unor țări (în franceză, slovaci, română și rusă). Suntem încă în așteptare pentru un upgrade la temă forum, așteptând mai mulți reprezentanți.

Global Web Server

Am ajuns la limitele serverului worldcoin.global ce duce la încărcare și funcționalitate extrem de lent. Discutăm acum unde să-l mutăm, există mai multe căi, vom anunța decizia noastră finală.

Dezvoltare

Am completat toate "Wapptoms" de bază și mecanismul de rețea care ne-a permis să integreze prețul în interiorul portofelului. Acum rezumatul portofelului este aproape complet, veți vedea capturi de ecran în câteva zile. Componenta pe viitor va fi o facilitate a portofelului decentă, cu unele opțiuni noi foarte utile. Rămâneţi cu noi !