Jump to content
Sign in to follow this  
Vitalicus

22 iulie

Recommended Posts

Uneori nu este prea mult de a raporta. La progres am rămas aceeași. Nu vrem să ne repetăm, astfel în această săptămână aricolul va fi unul scurt.

Comisie

Așa cum am comentat saptămâna trecută, Iceviking va fi responsabil de anumite aspecte de management specifice de marketing și, el a început deja să vorbească cu cei de la Coinpayments.net convingâdu-i să păstreze WDC, de asemenea, el a contactat Symantec și ei au promis că vor pune în lista albă worldcoin-qt, care a fost generator de unele alerte false. Iceviking a început să scrie un plan detaliat despre sustenabilitate, pentru a ajuta comisia să înțeleagă unele puncte de focalizare pentru acest an. Procesul de încorporare în echipa nu ar putea fi mai rapid și întrebările sunt date cât mai repede posibil, până acum el ar trebui să aibă o mai bună înțelegere a situației actuale.

Dezvoltare

Saptămâna trece fără progrese în dezvoltare, componentele principale sunt dezvoltate astfel încât, așa cum am promis saptămâna trecută, vom lansa câteva capturi de ecran în week-end, ce vor arăta noile componente și aspectul actual. Suntem foarte aproape de a avea un portofel utilizabil.